GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 5897677
nr 589 7677
Ytterfoder
Kina, höjd: 17, diameter: 25
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juni 2009
kl 17:56:23
150 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr